Kuruluş ve Prensiplerimiz

Arel Elektronik 1985 yılında piyasa ihtiyaçlarını karşılamak amacı ile Ar-Ge firması olarak faliyete başlamıştır. Kuruluşla birlikte gaz sensörleri konusunda çalışmalara başlamış olup birkaç ay içinde seri üretime ve satışılara başlanmıştır.Teknolojik gelişmeleri anbean takip eden firmamız zaman içinde üretimini yaptığı gaz detektörlerini de son teknoloji yazılım ve donanımlarla geliştirmiştir. Hali hazırda Agis 20s, miniAgis, Agis 40ex, Agis 40Pano, Agis 40Pro Pano üretimini ve satışını gerçekleştirmektedir. Arel 2006 yılında Deprem İzleme Sistemleri konusunda Arge çalışmalarınına başlamış olup 2009 yılında DAC serisi deprem izleme sistemleri ürünlerinin satışına başlamıştır, bu dönemde şirket ünvanı Arel Deprem İzleme Sistemleri ve Elektronik San.Tic.Ltd.Şti. olarakta değiştirilmiştir. DAC serisi ürünlerin yazılım ve donanım güncellemeleri müşteri istekleri ile sürekli güncellenmektedir. Arel üretici firma olmasının vermiş olduğu güç ile müşteri isteklerine en uygun çözümleri üretmektedir. Seri üretimini gerçekleştirdiği ürünlerin yanı sıra birçok anahtar teslimi projede geliştirmiştir.

Arel Deprem’i bugüne taşıyan başlıca özellikleri: satış öncesinde doğru proje ile müşteriyi doğru yönlendirerek sorunsuz çalışan ürünler tasarlayabilme yeterliliği ve satış sonrasında da güvenilir bir hizmet anlayışına sahip olmasıdır.

Ürünlerimizi tasarlarken dikkat ettiğimiz güvenirlilik, maliyet, kalite, satış öncesi ve sonrası hizmetler gibi temel koşulların bir çatı altında toplanması için verdiğimiz çaba, hak ettiğimiz yere gelmemizi sağlamıştır.

1985 senesinden bu zamana kadar ödün vermeden sürdürdüğümüz ilkelerimiz ve ilk günkü heyecanımız ile geliştirerek büyümeye devam ediyoruz..


Mimar Sinan Mh. Yedpa Ticaret Merkezi
G Caddesi No:223 34779 Atasehir
İstanbul
Tel: 0216 573 38 80 - Faks:0216 573 37 70

info@areldeprem.com.tr