Gaz Alarm Kontrol Paneli

Agis 40ex Gaz Alarm Kontrol Paneli 4 adete kadar kendisine bağlanabilen Agis 40ex Exproof Gaz Alarm Problarından gelen gaz yoğunluk seviyesini lcd ekran üzerinde Lel cinsinden gösterir ve kullanıcının belirleyeceği 2 adet olmak üzere set değerlerininin aşılması durumunda içinde barındırdığı 2 adet role çıkışı ile selenoid vana, korna, havalandırma vs. gibi her türlü cihazı kontrol edebilmektedir.

  • Agis 40ex Gaz Alarm Kontrol Paneli tasarımı sayesinde extra başka bir pano içerisine konmasına gerek olmayacak şekilde IP56 koruma sınıfı ile tasarlanmıştır. Üzerinde bulunan kablo rakoru sayesinde montaj sonrasındaki kötü görünümler de oluşmamaktadır.
  • Agis 40ex Panel yeni yazılımı sayesinde üç farklı gaz tipini ölçebilme yeteneği kazanmıştır. Agis 40ex Panelin kalibrasyon menüsünden ölçülmek istenen gaz tipi seçilerek doğru ölçüm yapılabilmektedir. İstek dahilinde farklı yanıcı ve patlayıcı gazlara da kalibre edilebilmektedir.
  • Aydınlatmalı 2 satır lcd ekranı sayesinde az ışık bulunan ortamlarda bile gaz alarm problarından gelen alarm seviyelerini rahatça takip edilebilir.
  • Agis 40ex Panel sadece Agis 40ex Exproof gaz alarm probu ile birlikte kullanılabilir. Sensör girişleri elektriksel olarak izoleli olarak tasarlanmış olan Agis 40ex Pano sensör beslemesinide pano üzerinden sağlanmaktadır, sensör ile panel arasındaki kablo 800 metreye kadar sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır.
  • 2 alarm seviye kontrolü yapan Agis 40ex Panel her seviye için farklı role çıkışı ile farklı 2 adet cihazı kontrol edebilmektedir.
 
Teknik Özellikler
Girişler
:
4 prob
Çıkışlar
:
2 Adet 5A Röle (NO,NC)
Ekran
:
2x16 Karakter Lcd
Tuş Takımı
:
4 Tuş (Up, Down, Set, Clear)
Alarm Ledi
:
2 Adet
Boyutları
:
7.5x11x15 cm
Çalışma Voltajı
:
220VAC +-%10
Güç Tüketimi
:
5 Watt
Koruma Sınıfı
:
IP56
Kalibrasyonu Yapılmış Gazlar
:
NG (Doğalgaz)
LPG (Tüpgaz)
Benzin Buharı
 
 
     
     

Mimar Sinan Mh. Yedpa Ticaret Merkezi
G Caddesi No:223 34779 Atasehir
İstanbul
Tel: 0216 573 38 80 - Faks:0216 573 37 70

info@areldeprem.com.tr